مطالب مرتبط

5 Comments

 1. 1

  مهدی 5

  حضرت فاطمه زهرا(س): برای زنان بهترین عمل این است که نه نامحرمی او را ببیند و نه او نامحرمی را ببیند.
  مولا علی(ع): به راستی زن بسان گل است نه قهرمان و فرمانده کارهای سخت.

  آقای شهردار که فرموده اید :”بیشترین استخدام‌های ما بر اساس قابلیت‌ها، خانم‌ها هستند” مشکل ما از زمانی شدت گرفت که در میان بانوان سرزمین ما تفکری شروع به رشد کرد که میگفت امر خطیر خانه داری، شوهرداری و تربیت فرزندان صالح و مردان و زنان آینده ساز بی اهمیت است و زنان هم باید در بیرون از خانه همانند مردان به کسب و کار بپردازند، در حالیکه طبق شرع مقدس و حتی پیشینه ایران باستان زن مدیر و مسئول امور داخل خانه و مرد مسئول کسب و کار و تامین معاش اهل خانه هستند.
  آقای شهردار این راهکار شما پاک کردن صورت مساله است و این مساله ریشه ای تر باید حل شود.
  آیا دقت کرده اید که به هر موسسه، سازمان، نهاد و اداره (دولتی یا خصوصی) که میروید اکثریت کارکنان بانوان هستند در حالیکه بسیاری از جوانان که باید نان آور باشند و ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهند به دلیل شیوع بیسابقه بیکاری در جامعه (که یکی از دلایل آن همین رها کردن خانه داری توسط بانوان و کار در بیرون خانه که عموما با ساعات کاری زیاد و حقوق حداقلی همراه است و هرگز در شان وجایگاه بانوی مسلمان ایرانی نیست) ازدواج برایشان تبدیل به رویایی دور و دراز و دست نیافتنی شده است و همین امر باعث بروز بسیاری از مشکلات فرهنگی،اقتصادی و اجتماعی در جامعه خصوصا بین جوانان شده است.
  امیدواریم به این باور برگردیم که برای بانوان عزیز ایرانی ،خانه داری و تربیت فرزندان و آینده سازان و مدیریت امور خانواده اگر ارزشمندتر از کار مردان در خارج خانه و تامین معاش نباشد قطعا کمتر از آن نیست.
  یا علــــــــــــــــــــــــــی مدد

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   بهروز

   احسنت حرف دل مارو زدی مهدی!
   آقای شهردار میخواد پشت اسم غیرت قایم بشه این چه کاریه چرا باید بیشتر استخدامی ها خانوم ها باشن?
   پس وظیفه تربیت فرزندا و مدیریت خانواده با کی باشه? بچه های پژمرده و افسرده بچه های ضعیف و گوشه گیر بچه عقده ای و نا موفق بچه ای که وقتی واسه تربیت باقی نمیمونه و از صبح تا شب تو مهدکودک یا تو خونه تنهاست و بزرگتر هم که میشه واسه خفه کردنش یه گوشی موبایل و لپ تاپ میدن دستش که از دستش خلاص شن و اولین کسی که جلوی راهش سبز میشه و چهار تا حرف عاشقانه میزنه زود دلشو میبازه و هزارتا قصه دیگه اینا از همین خانواده ها بیرون میان
   بسه دیگه همین که دخترا دارن تو دانشگاهها پر پر میشن بسته،به مولا جیگرم آتیش میگیره بعضی دخترا رو میبینم!

   (۰)
   پاسخ
  2. 1.2

   IMCR

   اخ قربون دهنت داداش
   عجب روایت قشنگی بود از حضرت زهرا(س) و حضرت علی (ع).ممنون
   همیشه از خودم میپرسم این جریان کی شروع شد؟چی شد مردامون بی غیرت شدن چی شد خانوما دلشون خواست بیان توی جامعه؟چی شد که فکر کردن نقش همسری و مادری کم ارزشه و باید حتما توی جامعه هم یه نقش رو قبول کنن. کاش خانوما متوجه بودند که با این کارشون چه ظلمی اول در حق خودشون و بعد در حق مردا میکنن. این همه زنا و کم شدن ازدواج و بالا رفتن توقعات دخترا از همین وارد اجتماع شدن شروع شد

   (۰)
   پاسخ
 2. 2

  مهرداد14

  اینهای که در اینجور مواقع دلواپس حقوق زنان میشوند آیا واقعا دنبال حقوق زنان هستند یا نگرانند طرح اندلوسیزه کردن ایران مبادا به مشکل بربخورد!!! یا هم نگران حقوق (با عرض پوزش) زیر شکمشان هستند!!!؟

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  علی

  سلام دوستان گلم.
  تمام مردانی که به بهانه حقوق زنان از بی بندوباری حمایت میکنند بلااستثنا اول به دنبال ارضای میل جنسی خود هستند و عده ای از آنها مزدور بیگانه.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *