مطالب مرتبط

2 Comments

 1. 1

  پیام

  جالبه بدونید اللهیاری و فرقه شیرازی ها با همین استدلالها به خلفای سه گانه و بزرگان جمهوری اسلامی توهین میکنند. پس استفاده از این شیوه دقت وزیرکی خاص خود را میطلبدو نباید هر موقع بیگدار به آب بزنیم. همین که به شخصی احساس بدی داشتیم تحقیرش کنیم. باید توجه داشت که گویا اهل بیت زمانی از این روش علیه مخاطبان خود استفاده میکردند که خود مخاطب از وجه عمومی خوبی برخوردار نبوده و به اندازه کافی چهره منزجری نزد افکار عمومی داشته همانطور که ما میبینیم این مسئله در مورد اسراییل منفور صدق میکند. حال سوال این است در مورد افراد یا جریانهایی که در صحنه ی اجتماعی بروبیایی داشته ویا ایدولژی که حامیانی را داشته اسلام اینگونه رفتار را در مورد بزرگان اون کیش و تفکر نشان داده است؟ یا طبق نص صریح قران دستور داده که به بزرگان آنان توهین نکنید…. چرا که آنان اسطوره ها و بزرگان مریدان خویش اند و مریدان برای آنان احترام ویژه ای قائلند. و تحقیر و سب آنان موجب سرشکستگی و سرخوردگی آن قوم و از همه بدتر موجب نفرت و فاصله آنان از این دین رحمانی شده که این از منش اسلام به دور است.
  پس حقیر یک نتیجه گیری کلی میکنم که اهانت به ملاعین و فرومایگان زمانی از نظر روانی در جامه پاسخگوست که پستی آنان به حدی رسیده باشد که جامعه توانایی پذیرش این مطلب را داشته باشد وکوچکترین محبوبیتی دربین عوام نداشته باشد.اگرنه این موضوع تاثیر عکس خواهد گذاشت واز همین روست که مراجع ما سب ولعن خلفای سه گانه را حرام اعلام کردند. خلفایی که قریب به یک میلیارد در جهان پیرو دارند. اگرنه معلوم الحال بودن آن سه نفر چه از نظر روایی وچه از نظر ثبتیات در تاریخ چیز مبرهنیست ولازم به توضیح نیست.

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  گروه تحقیقاتی پژوهشی مرصاد

  با سلام
  گروه تحقیقاتی پژوهشی مرصاد بر اساس سخنان استاد علی اکبر رائفی پور محصولاتی را در باره ( اهداف پشت پرده ی کفش های پاشنه بلند ) طراحی کرده است.
  لطفا برای همراهی با حرکت بر ضد این نقشه ی شوم شیطانی این محصولات را در صفحات مجازی خود به نمایش بگذارید.

  لینک بروشور:
  http://panup.net/uploads/t558262__1.png
  http://panup.net/uploads/u49188_Picture2.png

  لینک کلیـــــــــــــــپ در آپارات
  http://www.aparat.com/v/rmLSM

  گروه تحقیقاتی پژوهشی مرصاد-شهرستان ساری

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *