مطالب مرتبط

7 Comments

 1. 1

  مسعود

  وای به روز ما و شما اگه راه پای دشمن رو با این ندونم کاری ها به کشور باز کنیم.اون موقع معنی دفاع از نژاد ها که شبکه های ماهواره ای حرفش رو میزنند درک خواهیم کرد.احترامی بزارن به نژاد ها که کییففف کنیم.

  (۴)
  پاسخ
  1. 1.1

   نشاط

   سلام باید دوباره برنامه فتیله پخش شود یا بچه های ما دنبال شبکه های جم جونیور و غیرهنباشند.اشتباهی رخ داده و پوزش انجام شد .دشمن همین را میخواهد که برنامه سالم برای بچه های ما قطع شود.

   (۶)
   پاسخ
 2. 2

  محسن

  بسه دیگه بابا.ملت شورش رو درآوردن. بابا یکی از خود فیتیله ایها ترکه. حالا یه اشتباهی کردن.مردم دست بردار نیستن. به قول اقای شریعت مداری باید اعدامشون کنن تا دست بردار بشن. یارو اومد توی برنامه مزخرف خنده بازار که سرتاسرش مسخره کردن این و اون بود،از جمله علی دایی که مشکل مادرزادی زبانش رو به مسخره گرفته بودن رو هیچ کاریشون نکردن.بعد اینها رو توبیخ هم کردن باز دست بردار نیستن. اون یکی بازیکر فیتیله که خودش لره اومد توی یه برنامه لباس گاو پوشیده بود و به زبان لری صحبت می کرد پس باید هموطنان لرمون میریختن تو خیابون دیگه.یا تو سریال پایتخت ۴ سال مردم رو با لهجه مازنی خندوندند هیچ کس هیچی نگفت. حالا هی سر این موضوع آشوب و اغتشاش و … شبکه های اونور آبی هم که منتظروقت هستند. به خدا همه قومیت ها عزیزند و اصلا بحث سر قومیت نیست. بحث سر افراط بعضی ها هستش که هی لجن رو هم میزنن تا بوی گندش همه جا رو پر کنه.

  (۱۱)
  پاسخ
  1. 2.1

   reza

   باتوجه به نسبت جمعیتی ملت تورک در ایران همچنین سابقه ی تاریخی و فرهنگی این ملت در سرزمین توران آنها دارای حد اقل حقوقی میباشند از جمله تحصیل فرزندانشان به زبان مادری است و در ضمن باید عرض کنم کسی نگفته عوامل فیلم اعدام شوند بلکه باید این سیاست سرکوب گرایانه ایران که از زمان پهلوی تا کنون در پیش گرفته شده باید اعدام شود.

   ()
   پاسخ
 3. 3

  مجید313

  اون شبکه ترک زبان صهیونیستی که عامل کشور آذربایجان هست بالاخره تاثیرش را گذاشت .
  باید حواس ها را جمع کرد . اصول را باید رعایت کرد . الحمد لله مسئولین سریع اقدام کردند اما باز یه عده تحت تاثیر همون شبکه و شبکه های صهیونیستی که دشمنی آنها از قبل ثابت شده است هستند .

  (۱)
  پاسخ
 4. 4

  طه

  خداحفظت کنه حاج محسن عجب گفتی دمت گرم

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  reza

  هی راه به راه می فرمایید هم وطن آزری هنوز نمیدونید خودمون رو تورک زبان میدونیم و اهل آزرباییجان!؟!؟!؟!؟!؟!؟
  همواره سیاست ایران این بوده که در صدا و سیما و … واژه آزری را به جای تورک استفاده کند.

  ()
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *