مطالب مرتبط

5 Comments

 1. 1

  امیر

  فکت شیت یه سند هست نه حرفف های متناقض شما…. بگو نمیخوایم بدیم بگو یه گندی زدیم رومون نمیشه … بگوو اگر رو کنیم چه غلطی کردیم دیگه کسی بهمون رای نمیده …..

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  صادق

  بله دیگه
  اون از کنایه های ایشون به رهبری …
  اون از مسخره کردن اساتید دانشگاه …

  اون از اظهار نظر ایشون که گفتن : کار پلیس اجرای اسلام نیست بلکه اجرای قانون است
  که تذکر مراجع عالی قدر مکارم شیرازی – صافی گلپایگانی – نوری همدانی را در پی داشت

  تازه امروز به جای عذرخواهی گفت : حوزه ها هم که جای خود دارد، رسالتشان فهم و تبیین بهتر دین است اما نمی شود به هر کسی گفت تو مجتهدی و اجتهاد کن، در آن صورت سنگ روی سنگ بند نمی شود.

  روحانی افزود: نمی توان به قوه قهریه نظام که دستبند و کلت دارد گفت تو هم اجتهاد کن، هر کس وظیفه خود را باید انجام دهد، تقویت نظام و اسلام به این است که هر کسی کار خود را انجام دهد.

  این حرفا آدم رو یاد نظریات خاتمی میندازه !؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   حسن

   خاتمی چش بود مگه؟

   زمان خاتمی کی همه چیز در عرض دو ماه سه برابر شد؟
   کی تورم ۱۰۰ درصد بود؟
   کی ۳۰۰۰ و ۹۰ هزار و رقم های مختلف اختلاس شد؟؟؟؟

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  JGYUGY

  عمر که به رسول الله توهین نکرد. فقط حرفش را روی زمین گذاشت. او که نگفت دختر رسول خدا دروغ گوست. فقط حق اورا از فدک نداد. عمر حتی نماز هم میخواند. خوب هم میخواند. عمر حتی قبول داشت که امیر مومنان عالم ترین افراد پس از رسول خداست. او فقط ادعا میکرد که امیر مومنان سیاست مدار نیست. به عبارتی باب علم بودن، با تقوا بودن، و جان پیغمبر بودن را وارد مسایل پست سیاسی نمیکرد و معتقد بود سرای آخرت برای اهل بیت رسول خداست و آنان را با حکومت کاری نیست. علی وظیفه ی دیگری دارد و آن همان دوست پیغمبر بودن است!! او اصلا منکر این نبود که ایمان با گوشت وخون علی آمیخته است. فقط منظورش این بود که سیاست را چه به ایمان و دین. علی جوان است و برای خلیفه شدن باید پیر باشی! یعنی با تجربه باشی. امروزی بگم: باید دیپپپپپلمات باشی. در حقیقت وظیفه او اجرای اوامر پیغمبر نبود. وظیفه ماموران حکومتی هم اجرای اوامر ایشان نبود. وظیفه حکومتیان همانا اجرای قانون بود. که صد البته توسط خلفا تعیین میشد. خب خطا هم نبود که! چرا که صحابه پیامبر همگی اساسا آدم های خوبی بودند و همین که در انقلاب اسلامی پیامبر بودند کافی بود. نامشان که در تاریخ کنار پیامبر آ مده بود دیگر. پس این غلط است که بگوییم بدعتی بوده. حالا درست است که بعضی تغییر هارا در دین خدا جای دادند. اما عیبی ندارد که. آنها از بدنه نظام بودند و بلاخره حق داشتند. تازه اگر کار عمر و دیگر خلفا غلط بود امیرالمونین آنجا بود که! بهشان تذکر میداد. پس غیر دینی فکر کردن و گاها ضد دینی عمل کردن خیلی هم غیر دینی نیست.

  یادمان باشد که اولین کلید جدایی سیاست اجرایی از حکم خدا در صدر اسلام زده شد.
  یادمان نرود که اگر جلوی آن انحراف به ظاهر کوچک گرفته نمیشد سر حسین بن علی بر روی نیره کشیده نمیشد

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  مجتبی

  هر زمان صاحب مقامی در کشور، از منیت در اومد خیال ما باید راحت بشه…
  حب الذات…حب الذات…حب الذات

  آفت مسئولین ما خودخواهی و غرور هست .چرا به خاطر مقاصد شخصی حق بقیه رو ضایع کنیم ؟
  چون بقیه بگند ببین این یک اشتباهی کرد اومد اعلام کرد ! اینها مسئولین ما هستند ها !

  نه بخدا… مردم ، رزمندگان، شهیدی که فرمانده لشکر بود و بعد از عملیات کربلای ۴ اومد جلوی همه پشت بلندگو گفت ما شرمنده شمائیم و اشتباه کردیم رو بیشتر دوست دارند… کسی که به اشتباه اعتراف میکنه یعنی آی ملت ! ما هدفمان خدمت به شماست ، فقط ممکن است گاهی اشتباه کنیم که در آینده آنها را برطرف خواهیم کرد .

  ولی اگر اقرار به اشتباه نباشه چی برداشت میشه کرد ؟ حتی اگر تکذیب هم باشه…
  یعنی من مقاصدی دارم، ما مقاصدی داریم که بر خلاف آنها نمیتونم بیام و خودم رو سرزنش کنم جلوی ملت . این کار به اعتبار من لطمه میزنه. و در آینده نخواهم توانست برنامه های دیگر خودم رو عملی کنم…

  من یکی از همه ملت هستم . من از *عملکرد* دولت فعلی رضایت ندارم. و به تصمیمات دولت نیز اعتماد ندارم.
  دولتی که ملت را محرم نمی داند، دولت نیست. دوولتی که با رای مردم سر کار آمده ، نمک میخورد، نمکدان می شکند، دولت نیست.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *