مطالب مرتبط

10 Comments

 1. 1

  ستاره

  در وهله دوم باید دقّت کرد که “کدام کاندیداها بیشتر به نقد رویّه جاری و سیاه نمایی از مسائل فعلی می پردازند از این حیث آنها برنامه های مفیدی ندارند که بیشتر وقت شان را به انتقاد می گذرانند تا برنامه دادن.”
  واقعاً بسیار خردمندانه بود

  (۰)
  پاسخ
 2. 3

  سجاد

  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار سفرا و روسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور در تاریخ ۷ دی‌ماه ۱۳۹۰ یافت:

  یک دوره‌اى بعضى از مسئولین خیال میکردند که اگر چنانچه در ملاقاتهاى بین‌المللىِ خودشان حرفهاى آنها را برایشان تکرار کنند، خوب است. و همین کار را هم میکردند؛ مى‌نشستند همان حرفهائى را که آنها صد سال است دارند میزنند، براى آنها دوباره تکرار میکردند. این، شما را پیش او سبک میکند؛ این نشان میدهد که شما از خودتان هیچ چیزى ندارید؛ در حالى که وقتى شما خودتان حرف دارید، خودتان مبنا دارید، بر روى مبناى خودتان مى‌ایستید، بر روى تحلیل خودتان از حوادث و ترسیم آینده مى‌ایستید، و بعد با قدرت حوادث را مدیریت میکنید، این شما را در چشم طرف مقابلتان تقویت میکند؛ و تقویت در چشم طرف مقابل، یکى از ابزارها و راه‌هاى پیروزى است. این را توجه دارید که پیروزى بر سر میز مذاکره و استدلال طرف مقابل را از او گرفتن و استدلال خود را بر ذهن او تحمیل کردن، مهمترین پایه‌ى پیروزى‌ها در صحنه‌ى عمل است. یک مذاکره کننده‌ى قوى آن کسى است که میتواند مبانى فکرى خودش را بر مبانى فکرى طرف مقابلِ مذاکره کننده تغلیب کند، غلبه بدهد. البته این کار با هاى و هو نمیشود؛ این با هوشمندى، ظرافت، استحکام عقلانى و اعتماد به نفس امکان‌پذیر است؛ این هم با توکل به خداى متعال، با انس بیشتر با قرآن، با انس بیشتر با ادعیه به دست مى‌آید.

  (۰)
  پاسخ
 3. 4

  سجاد

  حجت‌الاسلام قرائتی گفت: قرآن به ما می‌گوید کسانی که ایمان دارند و از سر جای‌شان تکان نمی‌خورند را نه دوست‌شان داشته باشید، نه به آن‌ها پست دهید.

  بصیرت

  گول قسم نخوریم.گول گریه نخوریم. گول لباس نخوریم.گول ریش نخوریم.گول هیچی نخوریم. اگر یک دوره قرآن ببینید هیچ وقت و هیچ کجا معطل نمی شوید.

  (۰)
  پاسخ
 4. 5

  سجاد

  گاف عجیب فیلم انتخاباتی حسن روحانی/ اسناد
  سازندگان فیلم تبلیغاتی‌ آقای روحانی، دوره اخذ مدرک او را پیش از انقلاب و از دانشگاهی عنوان می کند، که آن زمان تاسیس نشده بود.

  این فیلم که از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد، هم‌اینکه بر روی یوتیوب وجود دارد.
  http://www.youtube.com/watch?v=J3BF9troEMA

  در فیلم تبلیغاتی آقای حسن روحانی که بر حسب قاعده مورد تایید ستاد وی هست، از تحصیلات تکمیلی او در دانشگاهی می گوید که در تاریخ اعلام شده تاسیس نشده بود.
  در این فیلم آمده است: «حسن روحانی در ۱۳۲۷ به‌دنیا آمد، ۱۲ ساله بود که تحصیل علوم دینی را شروع کرد. در سال ۱۳۴۷ دیپلم گرفت و سال بعد وارد دانشگاه تهران شد و در رشته حقوق قضایی مدرک کارشناسی گرفت. [دقیقه ۴:۳۸] دکتر روحانی در ادامه این مسیر به انگلستان رفت و دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه کالدونین گلاسکو به سرانجام رساند. قرائت نامه ساواک در باره سخنرانی دکتر حسن روحانی [ و … ]»

  فیلم تبلیغاتی آقای روحانی در حالی اخذ مدرک او را از دانشگاه کالدونین گلاسکو اعلام می کند که سایت ویکی پدیا سال تاسیس این دانشگاه را ابتدای دهه ۹۰ _ ۲۰ سال پیش _ می داند.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Glasgow_Caledonian_University

  (0)
  پاسخ
 5. 6

  علی ابرار

  واقعا قلبم شکست

  متن نامه جانباز شیمیایی”علی اکبر امیدی”به “علی مطهری…/

  بسمه تعالی
  آقای علی مطهری؛ فرزند مجاهد بزرگ و معلم مکتبی صدر انقلاب که چندان از تربیت پدر برخوردار نبوده‌ای، تو را به مسابقه دعوت میکنم.
  آیا حاضری با من مچ بیاندازی؟ مرا ضعیف میپنداری؟ چنان مشت تو را بفشارم که از درد به خود بپیچی. حاضری از روی همین ویلچیر و یا وقتی حالم بدتر می‌شود از روی تختم، با تو که ظاهراً سالمی و روی زمین راه میروی، با هم مسابقه دو بگذاریم؟ اشتباه نکن! نه فقط مسابقه سرعت،‌ حاضری از حرم امام روح الله تا جمکران مهدی فاطمه(س) پا به پای من بیایی؟ بدون راننده و ماشین؟.
  بیا مسابقه قرص خوردن بدهیم. چندتا قرص حاضری در روز بخوری؟ ۵ ، ۱۰ ، ۲۰ ؟ من روزی ۳۵ قرص میخورم. میتوانی رکورد مرا بزنی؟ راستی،‌ هرچه به حافظه‌ام فشار می‌آورم، یادم نمی‌آید تو را در جبهه‌ها دیده باشم. کدام جبهه خدمت میکردی؟
  در غرب بودی یا در جنوب؟ استخوانهایت از سرمای کردستان ترکیده و انگشتانت سیاه شده یا از حرارت جنوب به عطش مرگ افتاده‌ای و خاک بیابان خورده‌ای؟ در چند عملیات شرکت داشته‌ای؟ چندبار مجروح شدی؟
  داغی سرب را چشیده‌ای یا توانسته‌ای خطی از دشمن را بشکافی؟ آیا توانسته‌ای فاصله پنجاه متری در سه راهی شهادت را در شلمچه بدوی؟ چقدر زیر آب میمانی؟
  مسابقه بدهیم؟ حاضری در اروند دویست متر زیر آب یک نفس شنا کنی؟ چقدر می‌توانی شیمیایی تنفس کنی؟ حاضری یکبار در خیبر نفس بکشی؟ من با تو مسابقه پول و موقعیت و جایگاه و جهالت نخواهم داد. من با تو مسابقه دلشاد کردن دشمن و ابزار تبلیغ او شدن را نخواهم داد. من با تو مسابقه شهرت پرستی باطل و نوکری طاغوت را نخواهم داد.
  من با تو مسابقه اهانت به ولایت فقیه را نخواهم داد که پیشتر اثبات کرده‌ام که از جسم و روح و همسر و فرزند و زندگی و آرامشم برای او و نام او و فرمان او و یک لحظه لبخند او نخواهم گذشت و همچون تو، او را کالای مسابقه نخواهم کرد. آیا حاضری با من مسابقه میزان قدرت انقباض و اسپاسم عضلات موقع تشنج را بدهی؟
  میدانی آخرین باری که نزدیک بود تشنج کنم کی بود؟ زمانی که از خواندن نامه سخیف تو خشمگین شدم و نزدیک بود از روی ویلچیر زهوار دررفته‌ام نقش زمین شوم و اگر نبود تلاش همسر زجر کشیده‌ام، بار دیگر مسابقه را از تو برده بودم.
  اما این نامه را نگه میدارم تا حکم مسابقه بعدی من و تو باشد در قیامت؛ تا معلوم شود چه کسی می‌تواند بهتر از روی صراط بدود.نام محفوظ برای اینکه رسانه های حامی شما فکر نکنند به فکر مطرح کردن خودم بودم.

  (۰)
  پاسخ
 6. 7

  از دوستان

  فردا:ولایی بودن گروه پایداری را باور کنیم یا این بی‌اخلاقی‌ها را!؟
  پس از انتشار مطالب توهین آمیز به دکتر رضایی که هفته ی قبل شاهد بودیم حالا شاهد تخریب دکتر قالیباف از برخی چهره های جریان پایداری می باشیم.
  http://www.fardanews.com/fa/news/266817/%D9%88%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%81-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

  (0)
  پاسخ
  1. 7.1

   علی ابرار

   اولا که پایداری چه ربطی به جلیلی داره اول یکم جلیلی رو کوبیدن بعدش دیگه نمیدونستن چیکار کنن گفتن خوب حالا میگیم جلیلی اصلحه(خود درگیری دارن)
   ولی حالا ما ولایی بودن آقای رضایی رو باور کنیم؟!!
   اون سوال که جواب ندادید؟!
   چرا بر خلاف نظر آقا از سپاه بیرون اومد؟!
   میدونید یکی از دلایل ترس اصلی اصلاح طلبا از آمریکا چی بود؟!
   همین رضایی وقتی از سپاه بیرون اومد با این که به منابع اطلاعاتی سپاه دست رسی نداشت با هایو هویی که اون موقع راه انداخت یکی از دلایل ترس اصلی اصلاح طلبا بود
   این فرد با این حد غلط تحلیله
   سوال دوممو میپرسم
   مگه آقای رضایی سال ۸۴ قسم حضرت فاطمه زهرا نخورد که تا آخر بمونه چرا قسمشو شکست اصلا چه دلیلی داشت که قسم بخوره این فردی که قسمشو شکسته میشه به قول هاش اطمینان کرد؟!!
   (بازم سوال دارم فقط در همین بحث ولایت مداری)

   (۰)
   پاسخ
  2. 7.2

   سجاد

   من که نفهمیدم کی چی گفته و بجز سی دی قرمز که بارها در همین سایت خوندم، مشخص نیست که چکس دیگری چه حرفی زده
   البته هر کسی با نام هر جریانی که قصد تخریب ایشان را داشته باشه قصد نهاییش تخریب کلیه چهره های انقلابی و خود انقلاب است که حسابش با خدا

   (۰)
   پاسخ
  3. 7.3

   ستاره

   اولاً اینکه سی دی قرمز، خط و نشان جریان انحرافی برای تمام کاندیداها و مسئولین نظام است، نه فقط یه شخص خاص!
   دوماً دراین مقاله فقط گروه پایداری زیر سوال رفت بدون اینکه گفته بشه با کدوم سند این مسئله رو فهمیدن که گروه پایداری داره قالیباف رو می کوبه؟؟ خیلی مقاله بیخودی بود در کل
   بعدشم “دوستان” عزیز حرکت شما برای تخریب خیلی ساده لوحانه و مضحکه،
   با تخریب طرفدارن یک شخص نمی شه کسی رو زیر سوال برد، چطور زمان موسوی ما می گفتیم آقا طرفداران اینها فلانند، می گفتند طرفدار چه ربطی به خود شخص داره! حالا چی شد؟ شعار عوض شد؟

   (۰)
   پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *