مطالب مرتبط

7 Comments

 1. 1

  friend

  ببخشید چرا فایل صوتی سخنرانی استاد تو مبحث رئیس جمهور علوی دانلود نمیشه؟؟؟؟؟؟؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1
  2. 1.2

   مهدی

   سلام مناسفانه هم مشکل از نت داخل کشور هم از سرور

   (۰)
   پاسخ
 2. 2

  عباس

  رهبر معظم، گفتمان انقلاب و حیات طیبه.
  إن شاء الله رأى، آقای جلیلى.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  محمد

  امیدوارم ظهور ۴ سال عقب نیفته

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  از دوستان

  جلیلی: هر که مردم انتخاب کنند باید مورد احترام همگان قرار گیرد

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  از دوستان

  تابناک/
  شکست اصولگرایی واجب بود! واجب تر از نان شب ! جریان اصولگرایی باید این نکته را درک کند که نمی تواند ناکارآمد بود و انتظار داشته باشد مردم باز هم فوج فوج به سمت آنان حرکت کنند.
  جریان اصولگرایی باید درک کند که باید مسئولیت پذیر باشد و پاسخگو. نمی تواند تمام قد به حمایت از یک کاندیدای ریاست جمهوری برخاسته و در نیمه کار از او اعلام برائت کرد.
  جریان اصولگرایی باید بدانن که نمایندگان مجلس اصولگرایی در انتخابات اخیر صد و چهل تای شان از قالیباف حمایت کرده بود و صد و شصت تایشان از ولایتی و حدود همین تعداد هم از جلیلی در حالی که تعداد نمایندگان مجلس فعلی کمتر از ۲۹۰ نفر است، اما حدود ۵۰۰ امضا از این مجلس برای حمایت از کاندیداهای ریاست جمهوری جمع می شود!
  جریان اصولگرایی باید درک کند که فقط در مونولوگ است که می تواند فرمایشات خود را برای مردم بخواند و دیکته کند و در یک دیالوگ و گفتگوی دو نفره همیشه کم می آورد و قافیه بازی را می بازد و مردم هم خوب می بینند که عیار هرکس به چه میزان است!
  رسانه های اصولگرایی و در راسشان صدا و سیما باید بدانند دوران انحصار رسانه ای تمام شده است و نمی توان با نادیده گرفتن بخشی از مردم یا کاندیدای آنان، آنان را به شکست رساند.
  جریان اصولگرایی باید شکست می خورد تا نسیم تغییر در این کشور به وزیدن بگیرد که تداوم اصولگرایی و آن همه ناکامی و مسئولیت ناپذیری روح و روان مردم را آزرده کرده بود. مردمی که بخشی از آنان کاملا از جریان اداره کشور خارج شده بودند!
  مردم ایران به جریان اصولگرایی نه گفتند چرا که از روند اداره کشور ناراحت بوده و از آن نحوه اداره کشور آسیب ها دیده بودند. مردم به جریان اصولگرایی نه گفتند نه به آنان بفهمانند اصلح بودن یک کاندیدا را مردمند که تعیین می کنند و این مردم از یک رئیس جمهور اداره کشور را می خواهند.
  اداره ای خوب که تاثیر آن را در زندگی شان ببینند و لمس کنند. مردم نه دنبال اصلحی هستند که در داخل و خارج شعار دهند و نه دنبال اصلحی هستند که هر روز زندگی آنان را دچار تغییرات منفی بنیادین کند.
  مردم به جریان اصولگرایی نه گفتند چرا که به دنبال زندگی و سلامی دوباره به زندگی بودند. جریان اصولگرایی باید بداند که مردم بیش از هر چیز دیگری طالب زندگی خوبند!
  اینکه کاندیدای پیروز انتخابات تا چه اندازه به فکر زندگی مردم خواهد بود قابل پیش بینی نیست. اما او هم احتمالا می داند که مردم زندگی می خواهند و آرامش و اعتبار.
  با هیاهو و دادو قال و نوسان و شعار زندگی ها سخت می شود. او باید بداند شکست اصولگرایی ناشی از این بود که برای زندگی و آرامش مردم و همه مردم اهمیتی قائل نبود. کاندیدای پیروز باید به زندگی مردم عزت و آرماش دهد. کار سختی است ، اما ممکن است!

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *