مطالب مرتبط

49 Comments

 1. 2

  samaneh

  سلام. خیلی عالی.
  می خواستم کلیپای این سایتو تو محلمون و بین دوستام پخش کنم و توی مراسمها،اشکالی نداره؟

  (۸)
  پاسخ
  1. 2.1

   فاراقلیط

   سلام به هیچ عنوان مشکلی نداره.

   (۲)
   پاسخ
   1. 2.1.1

    samaneh

    خیلی سپاسگزارم.چون دوستان گفتن دانلودش مشکل نداره من پرسیدم. خودم میدونستم.توی جلساتمون تصمیم گرفتیم راجع به مهدویت صحبت کنیم امادقیقا نمیدونیم از کجا باید شروع کنیم. فکر کردم کلیپای کوتاه این سایت و بعد سخنرانی های استاد خوبه.بنا بر این شده که هم بحث معرفتی باشه هم عشق به امام زمان.وهمراه با جلسات خودسازی نفس.شما و دوستان دیگه هم دعامون کنید تو راهی که تصمیم گرفتیم قدم برداریم رستگار بشیم.یا علی علیه السلام

    (۳)
    پاسخ
 2. 3

  علی

  در جواب آرمان
  ۱-حرف اول شما مغالطه است یعنی چی همه رو شستی انداختی روبند
  ۲-این حرف درست است احمدی نژاد هم دارای انحرافاتی شد وباید یه چیزی ازش برای نشان بیطرفی میامد.
  ۳-شما مفهوم اخرالزمان روندونستید اخرالزمان تقریبا اززمان پیامبراسلام شروع شده(شایدحتی قبل تر)اشاره به امدن پیامبر اخرالزمان درمنابع یهود نشان ان است.بخواهی یا نخواهی مادرزمان اخرالزمان هستیم
  ۴-صلح حدیبیه مربوط به زمانی است که شرایط مثل شرایط زمان پیامبرباشد.صلح امام حسن برای شرایط مثل زمان امام حسن،درحالی که رهبر این مملکت میگه مادر زمان بدر و و احد هستیم یعنی زمان جنگ نه صلح.
  ۵-مطمئن باشید اگر به قول شما این تندرویها در داخل کشور نبود خیلی ازامتیازات امروز توافق رابدست نمیاوردیم
  ۶-هیچ کس وقت برای ظهور تعیین نکرده واگر لازم نبود معصوم این نشانه هارا نمیگفت ونشانه های قطعی ظهور قابلیت بداء ندارند ومختص ظهور هستند اما نشانه های دیگر شاید چندبار اتفاق بیافتند.
  ۷-مسئله همجنسبازی از زمان قوم لوط بوده اما آیا مانند امروز دربعضی سرزمین ها قانونی بود یا اینگونه بوسیله ارتباطات فراگیر شده بود؟.
  ۸-در مورد تاریخ این کار خیلی چیزی نمیدونم اما میدونم در فقه ما حیوان بودن انسان در گذشته رد شده ودرغرب هم نظریات داروین امروزه بشدت زیر سوال است.
  ۹-شما از کجا میدونید که ظهور بخاطر مضطر شدن ما نزدیک تر نشده شاید خیلی مدتش نزدیک تر شده باشه.انشاء الله.

  (۶)
  پاسخ
  1. 3.1

   فاطمه

   من با حرف علی آقا موافقم , یک سری آدم های کوته فکر از روی احساس و یا تفکر غلط میایند و بدونه کوچیک ترین مطالعه و تحقیقی , حرف هایی که شیطان در گوششان زمزمه می کند را باز گو می کنند .
   تمایه ی حرف های این کلیپ حقیقت بود و شاید برای بعضی ها گرون تموم شد که در این کلیپ دست بُت ها و الگوهای زندگیشان رو شد.
   دیگه حرفی ندارم فقط به مدیر سایت بگم که برادر شما محکم جلوی این انحرافات و کج فهمی ها وایستید چون اول خدا بعد امام زمان (عج) و بعد ما محبانشان پشت شما هستیم.

   (۰)
   پاسخ
   1. 3.1.1

    بنده خدا

    باشه خانم ما همه نیروها و بلنگوی شیطان و شما صالحین با بصیرت … ما تابع رهبری هستیم و مخالف برهم زدن وحدت … شما اگر روایات رو مطالعه کنید یا به حرف بزرگان دین گوش کنید میبینید که تطبیق دادن رو منع کردند … اون هم کسی که رهبری بهش میگه متدین و اون یکی که مشاور رهبری در امور بین الملل هست … حالا من مشخص کردم پیرو کی هستم و امیدوارم شما هم با دلیل بفرمایید فایده این کلیپ و امثال این تهمت زنی ها چیست؟؟؟؟ خداوند همه ما رو عاقبت به خیر کنه …. ما مشترکات زیادی داریم ومهم ترینشون انتظار فرج هست … به هر حال خداوند به دل ها آگاه تر هست …

    (۰)
    پاسخ
  2. 3.2

   T.F313

   ایول داداش

   (۰)
   پاسخ
 3. 4

  اصلاحات

  با عرض سلام خدمت تمامیه ی دوستان کاربر و مدیران , بنده ی حقیر کلیپ را دیدم و نظرات دوستان را خواندم , بنده به عنوان یک جوانه آریایی می خواهم چیزی را که فهمیدم بگم .
  ۱- اول از همه می خواهم پاسخ شبه ی دوست عزیز ملقب به ( بنده ی خدا ) را بدهم , اول از همه درباره ی آقای ولایتی و ظریف شروع کنیم .
  شما تا به حال چند کتاب تاریخی خوانده اید؟
  و یا چند بار پای صحبت های بچه های جنگ نشسته اید؟ که ببینید در آن زمان بعضی ها که الان در قدرتند و یا بودند چه حرف ها و فشارهایی رو به امام خمینی (ره) برای قبول قطعنامه تحمیل می کردند .
  ویا آیا اینفوگرافی آقای دکتر ظریف را خوانده اید؟
  ۲- بحث شما درباره ی آیت الله مکارم شیرازی را متوجه نمی شوم , کلیپ بسیار واضح , حدیث را گفت و همزمان عکس را آورد این کجاش اشکال داره , هیچ بی احتمرامی به آیت الله مکارم نشده است.
  ۳- تصاویر افراد هم من تا اونجایی که دیدم یا تار بود و یا غیر قابل تشخیص .
  ————————————————————————-
  و در پاسخ به شبه ی آقای محمد که از آقای منتظری دفاع می کنند من هیچ حرفی ندارم و فقط به دوستان پیشنهاد می کنم که در گوگل سرچ کنید , انحرافات آقای منتظری .
  ———————————————————————–
  کلام آخر : اول باید درباره ی این کلیپ بگویم که نباید تا انقدر لخت و واضح شخصیت ها و اتفاقات مملکت را بازگو کند چرا که بعضی هاظریفتش را ندارند و اینکه خود این افراد به مرور زمان دستشان رو می شود .
  دوم اینکه تا به کی انقدر کور کورانه بدونه هیچ تحقیقی نظر می گذاریم و مردم را به باد انتقاد می گیریم.
  *( پیشنهاد می کنم به دوستان که یک بار دیگر با دقت بیشتری کلیپ را ببینند )*
  یاعلی

  (۲)
  پاسخ
  1. 4.1

   فاراقلیط

   ممنون دوست عزیز بابت توضیحات کاملتون.
   در مورد ایت الله مکارم شیرازی هم باید به دوستان عرض کنم که برداشت اشتباهی کردید. در این قسمت از کلیپ این روایت خونده شده و گفته در آخرالزمان همچنین چیزی میشه. نگفته که کسی که این کار رو میکنه و مانع رفتن به مکه میشود، دشمن اسلام هست، خیر منظور این هست که در آخرالزمان وضعی به وجود میاید که عالمان دین مردم رو از رفتن به مکه نهی میکنند.

   (۱)
   پاسخ
   1. 4.1.1

    عبد عاصی

    سلام بزرگوار
    کلیپتون فوق العاده خوبه اما حقیر درباره اش چندتا سوال انتقادی دارم:
    اول درباره این توضیحی که شما درباره تصویر آیت الله مکارم دادین. به نظر شما آیا برداشت عمومی و اغلب مخاطبین همین برداشت مذکوره؟وجدانا اینطور نیست، اون هم با وجود برخی مخاطبینی که از مطالبی بسیار روشنتر و بی اشکال تر از این تصویر کلیپ به دنبال تخریب و توهین هستند.
    دوم اینکه بدلیل وجود برخی تصاویر مانند تصویر راهپیمایی زنان همجنس باز -علی رغم اینکه این تصویر شطرنجی شده – حقیر هر چند اشتیاق زیادی به پخش این کلیپ در اماکنی مانند مسجد دارم اما با توجه به نوع مخاطبین مسجدی امکان پخش آن در مسجد رو نمیبینم(پیشنهاد: به نظرم لزومی به درج این تصویر تو کلیپ نبود و برخی تصاویر دیگه کفایت میکرد برای رسوندن مطلب همجنس بازی)
    سوم اینکه شما در بخشی از کلیپ تصویر افرادی همچون آقای ظریف و دکتر ولایتی رو زدید و این نسبت رو به اونها دادین که دلهاشون به سمت کفاره و از نیکوکاران فاصله گرفتند.سوالم اینه که هر چند بعد از فتنه ۸۸ به حقانیت این موضوع درباره سران فتنه پی بردیم اما درباره افرادی ماند دکتر ولایتی و ظریف هم میشه این مطلب رو به طور یقینی گفت؟ چه نشانه ای وجود داره که اثبات کنه این دو پای میز مذاکره دلشان با دشمن بوده و از رهبر خود بریده بودند؟در حالیکه نشانه هایی هر جند ظاهری وجود داره مبنی بر اینکه این افراد هنوز هم فرزندان انقلابند و مسلمانند(به خصوص در مورد آقای ظریف) ،و فضای مذاکره اقتضا میکنه که حتی گاهی کنار دشمنت بایستی و بخندی چون همین رفتار رو هم تو دیپلماسی دکتر جلیلی هم دیدیم(در حاشیه ذکر کنم که حقیر خودم از طرفدارای دکتر جلیلی و گفتمان مقاومت هستم)
    اگه میشه لطف بفرمایید نظر حقیر رو بررسی کنید و ایمیلی پاسخ رو بفرمایید چون این سوالات برای حقیر مانعی جدیه برای انتشار این کلیپ زیبا.
    خدا قوت

    (۰)
    پاسخ
  2. 4.2

   بنده خدا

   برادر عزیز اگر شما کتاب خوانده ایدکه خیلی هم خوب است من با یکی از یادگاران جنگ در منزل زندگی می کنم و پدرم یکی از فرماندهان خیبر بوده … راج به جنگ بحث زیاد هست که اینجا موضوعیت ندارد … چهره اشخاص را من تونستم تشخیص بدم حالا نمیدونم شاید چشم های من مشکل داره … اگر خواستید صحت صحبت های من رو بسنجید هم ایمیلم هست که آدرس میدم خدمتتون باشیم در خوزستان شهرستان اندیمشک … به هر حال ما باید ببینیم که مراجعمان چه دستوراتی میدهند و همانها رو دنبال کنیم… اگر این تطبیق دادن های روایات آخرالزمانی کار درستی بود تا الان مراجع این کار رو انجام داده بودند … نمیگم کلا بیخیال روایت بشیم ولی تطبیق دادن و نشر اون رو من یکی نمی تونم درک کنم که شاید مشکل از درک منه … به هر حال همین که یادمون باشه اون دنیا دربرابر هر عملی چه بسا دانه خردل باید جوابگو باشیم فکر کنم کافیه … ان شاءالله عاقبت به خیر بشیم

   (۰)
   پاسخ
 4. 5

  محمد

  یعنی بسیار عالی بود . دیگه حرفی برای گفتن نذاشت (:

  (۲)
  پاسخ
 5. 6

  زهرا

  سلام و درود . خدا قوت.
  من از سازنده کلیپ بازهم سوا دارم ! شما که ۲ ماه برای ساختن این کلیپ وقت گذاشتید و منابع بسیاری رو مطالعه کردید انتظار دارم که پاسخم رو بدید .
  من در مورد همه احادیث سرچ کردم و در مورد یکی به شبهه برخوردم :
  حدیث آخر : امام صادق(ع)فرموده‌اند:
  در آخر الزمان خانه کعبه تعطیل شده وبه نرفتن به آن دستور می‌دهند …
  این حدیث تحریف شده و در واقع شیوه صحیح این حدیث به این شکل است :
  امام صادق ع میفرمایند : و دیدی که: خانه کعبه تعطیل شده و به تعطیلی آن دستور داده می‌شود.
  این طوری که شما در کلیپ نشون دادید به نظر رسید که مسئولان ایرانی به نرفتن دستور دادند در حالی که حج به طور کلی تعطیل شده و برای همه کشورهاست ..
  این سایت که مربوط به برطرف کردن شایعه ست : http://shayeaat.ir/post/238
  خواهش بزرگی که دارم اینه که لطفا در موردش توضیح بدید ..
  بی صبرانه منتظرم
  بسیار سپاسگزارم

  (۰)
  پاسخ
  1. 6.1

   سازنده کلیپ اگر شیعه

   با عرض سلام خدمت زهرا خانوم , ببخشید که دیر پاسختان را می دهم چون چند روزی جایی بودم که به اینترنت زیاد دسترسی نداشتم , امیدوارم من را حلال کنید.
   ۱- در مورد شماره ی حدیث ها حق با شما است من انقدر ناراحت و متعجب از نظرات دوستان بودم که شماره ی حدیث را اشتباه عرض کردم , بله کلا” ۲۷ حدیث هستش , بازهم عذر خواهی می کنم .
   ۲- در مورد حدیث شماره ی ۲۶ هم باید عرض کنم که در اکثر حدیث هایی که در اینترنت و کتاب ها هست , کامل متن این است: * وقتی دیدی خانه کعبه تعطیل شده و به تعطیلی آن دستور داده می‌شود [آن وقت آخرالزمان است] در این وقت خود را حفظ کن و از خدا بخواه که از خطرات گناه نجاتت بدهد.*
   همین طور که دیدید چیزی از تعطیلی کل مناسک حج یا فقط تعطیلی مناسک یک کشور حرفی به میان نیامده و من هم سعی کردم اتفاقاتی که نزدیک ترین شباهت را به حدیث دارند بیاورم و همان طور که در سایتی که خودتان معرفی کردید نوشته این اتفاق در سال ۱۳۶۶ هم افتاده . شاید روزی برسد که کل مناسک حج تعطیل شود کسی نمی داند ولی نیت حقیر این بود که بگم بابا تمام نشانه ها جور و اونی که ناجور خود ماهاییم همین , نه قصد پیش بینی زمان ظهور را داشتم , نه توهین به گفته های رهبری و نه آیت الله مکارم .
   باز هم ممنون که کلیپ را با دقت چند بار نگاه و سوالات خود را مطرح کردید.

   یاعلی

   (۲)
   پاسخ
 6. 7

  مجید

  کلیپ بسیار خوبی بود، آیا خودتان زحمتش را کشیده اید؟
  مطمئن باشید انتشار می یابد.

  (۱)
  پاسخ
 7. 8

  دجال پندار

  سلام
  کاش……….
  چشم ها رو باز میکردیم
  میدیدیم چه اتفاقی افتاد
  ……………
  بلا از این روشن تر میخواهید……………
  الهم عجل لولیک الفرج

  (۱)
  پاسخ
 8. 9

  mojtaba

  سلام تشکر از سایت خوبتون واقعا کلیپ فوق العاده ای بود…با اجازتون من لینک دانلودتون رو چند جا از شبکه های مجازی گذاشتم….اگه راضی نیستید بگید حذفشون کنم….بازم از این جور کلیپ ها بسازید

  (۱)
  پاسخ
 9. 10

  samaneh

  چقدنظرمخالف!!!!!!
  جالبه دوستان دوس دارن همه جا یه اسمی از احمدی نژاد باشه :-)
  دقت کنید معصوم فرمودن «در آخر الزمان سردمداران به کافران نزدیک شده و از نیکوکاران دور میشوند»،شترسواری که دولا دولانداره.نزدیکی دولت ما به کافران_بخوانید جامعه جهانی_چیزی نیس که بشه انکارش کردیاتوجیه.یکی از شعارهاشون بوده.هر چند رهبرمون به هیچ وجه اجازه نمیدن سیاست منطقه ای ما در حمایت از حزب الله و مقاومت تغییر کنه.خواهش میکنم تاریخ بخونیدتاچیزی میشه صلح حدیبیه رو مثال نزنید.بعد صلح حدیبیه فتح مکه بود به نظرتون بعد این توافق ما کجا رو فتح خواهیم کرد؟!!!
  تصاویر هم اونایی که مربوط به دخترانی که شبیه مردان و برعکس مات نشده بود و بقیه مات بود.
  درمورد تصویر آیت الله مکارم هم دوجا استفاده شده بود یکی اونجا که برای علما ارزشی قائل نمیشن و دیگری نرفتن به مکه. هر چند حرف امام هم برای آبادی ایران به جای مکه رفتن نوشته بودن.چرا کسی در مورد امام اعتراضی نکرد؟ کنار موردای منفی یه تکه از تصویر آیت الله مکارم استفاده شده بودکه خب برای خودمم جای سوال بود. به نظرم بهتر بود نباشه.اما یکی از نشونه هاس.
  نمیدونم چرا دوستان شبهه توقیت براشون پیش اومده بود فقط گفته بود تو آخر الزمانیم تاریخ تعیین نکرده بود که؟!
  در کل به نظرم محاسن این کلیپ اونقدزیادبود که بشه از نکات منفیش صرف نظرکرد هرچند شیعه امام زمان باید به بهترین نحو کارش رو انجام بده. از سازنده ممنونم و التماس دعا.

  (۱)
  پاسخ
 10. 11

  حمید

  باعرض سلام خدمت شما دوست گرامی و سازنده این کلیپ
  اگر کسی سخنرانی های استاد رائفی رو گوش کرده باشند میفهمند که دقیقا همه حرفای استاد توی این کلیپ بود و همینجور که میدیدم انگار سخنرانی استاد توی ذهنم تداعی میشد. و خیلی خیلی خیلی ممنون از ساخت همچین کلیپی چون واقعا لذت بردم و نشون هرکی هم دادم جز تعریف چیزی نشنیدم. شما هم به حرفایی که از سر جهل زده میشه اعتنایی نکنید و فقط به این فکر کنید که اجرتون رو اقا خودش میده و این اظهار نظر ها دقیقا از روی ندانستنه وگرنه کسی که کمی تاریخ خونده باشه و یکم شم سیاسی داشته باشه دقیقا برداشت صحیح رو از این کلیپ میکنه کا بادیدینش تن ادم میلرزه و اشتیاقش به ظهور بیشتر.
  ودر پایان تشکر ویژه میکنم ازت و اون ده نفری که باهم این کلیپ رو ساختید هیچم ناراحت نباشید و به کارتون ادامه بدید.

  (۱)
  پاسخ
 11. 12

  زهرا

  با سلام. خدا وقت
  از سازندگان این کلیپ سپاسگزارم. بسیار عالی ست. اجرتان با امام زمان (عج)
  یه سوال داشتم که ممنون میشم جواب دهید.
  در گفته هاتون اشاره کردید که حدیث ۲۷ در مورد تعطیلی خانه کعبه است!!
  راستش من این کلیپ رو ۴ بار دیدم تا برای نشر در یک فضای مجازی احادیث رو هم یادداشت کنم ولی هربار فقط ۲۷ حدیث به نظرم میاد( اگه حدیث امام زمان به هنگام نشان دادن مسجد جمکران رو هم حساب کنم) و اون حدیثی که فرمودید درواقع میشه ۲۶ مین
  ممنون میشم بگید به طور کلی چند حدیث در کلیپ روایت شده؟!! بسیار سپاسگزارم

  (۱)
  پاسخ
 12. 13

  محمد

  کلیپ زیبایی بود
  ولی انصافا آیت الله منتظری که داخل کلیپ آوردین طالب حرام بودن؟ تازه ایشون رو کنار صادق شیرازی آوردین؟ اصلا ایشون رو میشناسین که اینطوری زیاده روی میکنین؟

  (۰)
  پاسخ
 13. 14

  علی

  ببخشید تو مورد ۴ بدر و خیبر است

  (۰)
  پاسخ
 14. 15

  امین

  سلام. خسته نباشید… کلیپ رو دیدم و درک کردم… فقط خواستم بگم کسانی که مخالف این کلیپ هستند شک نکنید یا گمراه هستند یا عضو گروهکی ضد دینی که ماشالله همه جا هم هستند. حتی فعالیتشون تو قسمت نظردهی در مورد هرچیزی جریان داره.. واقعا این گروهک ها کجان… چرا تا این حد پست… چه گروهی پشت اس ام اس هاست… اگر فکر میکنید اس ام اس ها برای تفریح ساخته شدن، اشتباه میکنید.. همه چیز به شوخی گرفته شده.. اوبهت شخصیت های خوب توسط اس ام اس ها از بین رفته و کارهای زشت و ناپسند جالب وصف شده و تفرقه بین قومیت ها افتاده… هلاکت این گروهک ها نزدیکه… چرا گفتم هرکس مخالف باشه حتما جزو همین گروهک هاست!! چون این کلیپ هیچ بحثی باقی نگذاشته کاملا جواب سوالات است… آیا کسی از جواب سوالات امتحان بدش میآید…؟ گمراهانم که دیگر هیچ… زندگی گیاهی خود را دارند.. میخورند و میاشامند و بزرگ میشوند.. اما بدون تفکر و بدون تعقل… دیگر تا کی؟؟؟ حجاب را به مسخره گرفتید.. شراب را نماد روشن فکری کرده اید… سیگار و قلیان را از حد گذرانده اید… این صحبت های من با همان کسایی است که گمراهن… که برای هر دلیل مسخره ای میریزن تو خیابون و دختر و پسر قاطی میشن و میرقصن… واقعا احمقند… همان هایی که برای شماره تلفن دادن و گرفتن دست دختران و داشتن یا روز خوب به حمایت از موسوی پرداختند.. بعله… اینها رو شده… توجیه نفرمایید لطفا…مزخرف شدند مردمی که میگویند.. تو در حد آن دختر نیستی، به خودت نگاه کن، به او نگاه کن، ببین اون چقدر پولداره……….! پس شخصیت کجاست؟ اخلاق ارزش نداره دیگه؟!!!!!!! داره خوبم داره.. اما فقط اندکی میفهمند..نه همه..اگر قرار بود همه بفهمند تا الان آمریکا و اسرائیل به ایران حمله میکردند تا شاید بیشتر بکشند… اما چون میدانند دیگر احمق تو ایران زیاد شده دیگه حمله چرا…؟ با حرفهایشان، با تبلیغاتشان، به رسانه هایشان( من و تو ، بی بی سی و …)، با فعالیت گروهک هایشان در زمینه های کوچک و بزرگ مثل همین قسمت نظرات این کلیپ و آدمهای مخالف این کلیپ( واقعا این کلیپ حرفی برای گفتن نذاشته و انگار داری از معصوم ایراد میگیری اگه از این کلیپ ایراد بگیری، تا این حد درسته)، با سیاست های کثیف یهودیان صهیونیست میتوانند به راحتی مردم احمق و گمراه ایران را(خودشون میدونن کیا رو میگم) با جریانات و افکار خود همراه سازند… جنگ نرم… چقدر راحت…! اللهم عجل لولیک الفرج اگر ما قابل باشیم…….

  (۱)
  پاسخ
  1. 15.1

   محمد

   دوست عزیز تحلیلتون واقعا جالبه.
   به راحتی بعضی از دوستان و بنده رو جزء گروهک های ضد دینی خطاب کردین. احمق هم که ظاهرا تکیه کلامتونه. به نظرم کسی که منتظر ظهوره باید از ادبیات بهتری در برخورد با دیگران استفاده کنه. لطفا اینقدر زود جوگیر نشید. من هم منتظر ظهور هستم ، رهبرم هم با رهبر شما یکیه، از ناهنجاری های موجود در فرهنگ جامعه هم ناراحتم ولی خودم رو کنترل میکنم. ۴ نفر مثل شما امر به معروف و نهی از منکر کنن که دیگه چیزی از دین باقی نمی مونه.
   در ضمن، اگر کج فهمی از این کلیپ شده شاید ایراد از کلیپ بوده نه از فهم و شعور مردم!
   چرا اکثر کاربران به قسمتی که آیت الله مکارم رو نشون میده اعترض کردن؟ چون کلیپ در بعضی از قسمت ها منظورش رو نتونسته برسونه و طوری تهیه شده که برداشت اولیه ای که ازش میشه منفیه و برای مثال در این قسمت از کلیپ باعث زیر سوال رفتن آیت الله مکارم میشه، در حالی که منظور سازنده کلیپ قطعا توهین به ایشون نبوده.
   در ضمن من طرفدار آیت الله منتظری نیستم ولی به نظر بنده ایشون در اواخر عمرشون اشتباهاتی داشتن و همین اشتباهات باعث شد که از طرف امام خمینی ترد بشن و مسئولیتشون سلب بشه اما نباید ایشون رو در کنار امثال صادق شیرازی میذاشتین.
   به هر حال از همه دوستانی که برای ساخت این کلیپ زحمت کشیدن تشکر میکنم
   یاعلی.

   ()
   پاسخ
 15. 16

  mohammad

  با سلام
  دستتون درد نکنه
  فکر میکنم فقط در حد تذکر و بیداری کلیپ خوبی بود.
  تک تک موارد درون کلیپ واقعیت داشت و من نمی خواهم نفی کنم ولی همه آن موارد از دید خودتان بود و می تواند با ز اویه دیگری هم بررسی شود.

  (۰)
  پاسخ
 16. 17

  الناز

  زحمت کشیدید دستتون درد نکنه
  امیدورام نظرم رو با دید مثبت بخونید و این کلیپ رو اصلاح کنید
  ولی اولا صدای گوینده کلیپ واقعا مسخره بود و ای کاش کسی که صدای بهتری داشت مطالب رو میخوند
  دوم اینکه طبیعیه که وقتی شما دارید در این مورد حرف میزنید که در آخرالزمان همه همجنس باز و شراب خور و آمیزش با حیوانات و گوشت خوک و اینااا…..پشت سرش با همون ریتم میگین حج هم تعطیل میشه!… بخواین یا نخواین برداشت خیلی بدی ازش در مورد حضرت آیت الله مکارم میشه…

  (۰)
  پاسخ
 17. 18

  آرش ت

  با سلام
  کلیپ بسیار زیبا و عالی بود
  اما بعضی جاها تصاویری که انتخاب کرده بودید مناسب نبود.
  مثلا جایی که گفتید پیامبر گفته از رفتن به حج جلوگیری می شود و بعد عکس آقای مکارم رو نشون دادید. به نظرم درست نبود.

  (۰)
  پاسخ
 18. 19

  detar

  سلام
  سایتتون عاااالیه
  اگه میشه در مورد نشانه های اخرزمان بیشتر مطلب بزارید

  (۰)
  پاسخ
 19. 20

  ارمان

  ۱- هرچی دلت خواسته بار هرکی دلت خواسته کردی و جز مقام معظم رهبری همه رو شستی و انداختی رو بند !!!
  ۲- روت میشد ۴ تا صحنه هم از محمود احمدی نژاد میذاشتی توش !!!
  ۳- همواره این انسان کم ظرفیت فکر میکرده در آخر زمان زندگی میکند بس که ضعیف است
  ۴- پیامبر مگه با کفار عهدنامه نداشت ؟! چی شده که فکر میکنید امروز ما نمیتونیم با کفار عهدنامه داشته باشیم ؟!
  ۵- شما تندرو هستید ! اگه رهبری نبود شما خون ملت رو میکردید تو قوطی ، شکر که ایشون با اشاره انگشتی همه شما رو ساکت میکند و وای به حال مردم بعد از ایشان
  ۶- اون ۵ تا هم رخ میده و اتفاقی نمیافته ! چون نقل از خود ۱۴ معصوم است که هرکس ادعا کند میداند ظهور کی رخ میدهد دروغگو است
  ۷-هم جنس بازی داستانی به قدمت لوط دارد موضوع امروز نیست ! اگه اون موقع تکنولوژی بود و همه چیز ثبت و ضبط شده بود امروز شما میتونستید ادعا کنید که همه چیز را دیدم و این مورد جدید است

  ۸- ارتباط چنسی با حیوانات موضوعی بسیار قدیمی است و ریشه در حیوان ماندن برخی انسان ها یا بیماری های روانی دارد ! چون تا ۲۰ سال پیش دیده نمیشد ، به قول استاد رائفی دلیل میشه نبوده باشه ؟!

  ۹- معصوم میفرماید : اگر به مقداری که برای مرغ گمشده خود جستجو میکنید ، مرا جستجو کنید ، میآیم … شما جماعت تندرو که کم هم نیستید و حداقل ۸% مردم ایران هستید ، چرا به اندازه مرغ گمشدتون پی امام زمان نیستید ؟!

  نه برادر ! این کلیپ فقط توهین آمیز بود به یه سری آدم و شخصیت و شما با مصادره امام زمان و ادعای پیرو اصیل او بودن قصد از بین بردن آن افراد را داشتید.

  ()
  پاسخ
  1. 20.1

   متین

   شما توهین آمیز برداشت کردی.
   صلح حدیبیه آخرش جنگ حنین بود.
   صلح امام حسن هم آخرش جنگ امام حسین بود.
   ما در اسلام طنش زدایی با ظالم نداریم.
   طنش زدایی با مردم عادی داریم.
   زنده کردن بحث مهدویت کار اشتباهی نیست. همانطور که استاد هم انجام میدن.
   فکر کنم شما فیلم رو کامل ندیدین که اینطور حرف میزنین.

   (۲)
   پاسخ
 20. 21

  بنده خدا

  شما بخاطر نشر این مطلب باید در آخرت جوابگوی تک تک افرادی باشید که اینجا مصداق روایات درنظر گرفتید… از ظریف و ولایتی گرفته تا آیت الله مکارم(اونجایی که نظر ایشون رو درباره حج گذاشتید) … و حتی تصاویری که از جوان ها پخش کردید که شاید راضی نبوده باشند … از کجا معلوم اون جوونی که قلیون تو دستش بود تا حالا توبه نکرده باشه؟؟؟ آبروی افراد رو نبرید … وقتی رهبری به یکی میگه متدین دیگه شما نباید خلافش رو بگی … وقتی خودتون رو رسانه امام زمانی معرف می کنید باید خیلی حواستون جمع باشه… از خدا بترسیم که دنیا دنیای عجیبیست و مصداق اون روایتی نباشیم که به اسلام دعوت می کنیم ولی بویی از اسلام نبرده ایم… در پناه خدا

  ()
  پاسخ
  1. 21.1

   گمنام

   سلام من هم با شما موافقم درست نیست ازتصاویر اشخاص استفاده بشه در ضمن یک تناقض در کلیپتون وجود داره اینکه گفتید در اخرالزمان مردم از مراجع فراری هستند و گوش به حرفشون نمیدن فک نمیکنیدانتقاددرباره نظر ایت الله مکارم درمورد حج عمره مصداق همین روایته

   (۰)
   پاسخ
 21. 22

  absa

  اگه الان من ادعای بچه شیعه بودن میکنم….اگه الان اسم علی هنوز رو بچه شیعه تاثیر داره ثمره اون سکوت و پذیرش صبورانه علی ابن ابیطالب تو اون کوچس…..
  تو ادعای ظهور داری با این وبت……
  تو که مثله آب خوردن حق الناس به گردنته امام زمان میخوای بیاری؟؟؟
  برو عمو…..۱۰۰ دعا زین دست یک نفرین نخواهد شد

  ()
  پاسخ
 22. 23

  absa

  خوشم میاد نظرات بقیه هم بیشتر شبیه منه…..حیف جرات نداشتی بزاری ببینن
  برو عمو…..برو هر وقت مرد شدی بیا

  ()
  پاسخ
 23. 24

  ahmad

  ان کلیپ اصلا روش فکر نشده است و انگار از روی تعصب ساخته شده فکر میکنم این سایت سیاسی هست تا مذهبی
  امید وار هستم که این گونه نباشد

  ()
  پاسخ
 24. 25

  sejji

  اومدی ابرو و درس کنی زدی چش و کور کردی ….

  اون چی بود در مورد امام خمینی و آیت الله مکارم تو کلیپ بود
  علما میگن نرین مکه و فلان . اصن معلومه این کلیپ از طرف کدوم جریان احمق تهیه و منتشر شده ….

  ()
  پاسخ
 25. 26

  sejji

  یعنی امام معصوم حالیش نبود فقط شما می فهمی چی به چیه ؟؟؟؟

  تو این همه جمله منفی و حدیثی که کلا بار منفی داره امام معصوم یهو میاد میگه علما از حج رفتن منع می کنن و این یه دونه جمله بار منفی نداره اصن .>>>>>>>> بدو بدو بدو برو از خدا بترس … :))))))

  ()
  پاسخ
 26. 27

  هادی

  اِنْ شاءاللّه ظهور نزدیکه و اون علائم ظهور همش درست، ولی دلیل نمیشه که به همه تهمت بزنی و به همه دروغ ببندی و همه بشن دزد و حیله گر و دروغگو.
  شما به هیچکس رحم نکردی، از اون حیوانات گرفته تا آقای ظریف و هاشمی رفسنجانی و منتظری و مکارم و… همه رو متهم کردی.
  امیدوارم امام زمان ازت بگذره

  ()
  پاسخ
 27. 28

  محمد

  خب همگی دوستان سلام
  خداییش وجود این جور مستندها فایدش چیه الان با این مستند شما چند نفر همین الان دلشون خواست امام زمان بیاد چرا ماها دکترین مهدویتمون در حد اینجور مستندهاست خداییش اینجور حرف ها چه سودی داره بابا چرا نمیفهمید اگر هم میخواهین حرف نشانه های آخرالزمان رو بزنید لااقل در قالب هنر اون هم بعنوان هنرهای نمایشی و یا نمایش های میدانی نشون اونطور بیشتر تو روح اثر داره تا اینطوری حرف رهبری رو‌گوش بدید لااقل اگر ادعای رهبر دوستی دارید ایشون میگن در قالب تئاتر و هنر و فیلم اسلام و مهدویت رو به همه نشون بدید نه اینقدر بی فکر.خودتون فک کنید مثلا بر فرض مثل امثال فیلم مختار یا نمایش های میدانی مث شب آفتابی و شبی در کهکشانها اثرش بیشتره یا تدوین کردن همچین کلیپهایی

  ()
  پاسخ
 28. 29

  حسن

  با سلام
  در مورد ادعایی که در کلیپ اومده که از ۱۲۰۰نشانه تنها ۵نشانه باقی مانده از ایت الله مکارم سوال شده که جوابش این بود:::

  با اهداء سلام و تحیت؛
  پاسخ:
  این مطلب اعتباری ندارد.

  در احادیث اسلامی یک سلسله علامتها و نشانه ها برای نزدیک شدن آن رستاخیز عظیم آمده است که می توان آنها را بردو گونه تقسیم کرد: دسته اول، نشانه هائی که کم و بیش در هر انقلابی به تناسب ابعاد آن قابل پیش بینی است.

  دسته دوم، جزئیّاتی است که از طریق اطّلاعات و معلومات عادی نمی توان به آنها پی برد و بیشتر شکل یک پیشگویی اعجاز آمیز را دارد.
  برای مطالعه بیشتر می توانید به کتاب «حکومت جهانی مهدی (عج)» ذیل عنوان “علائم ظهور” در آدرس زیر مراجعه فرمایید:
  http://makarem.ir/compilation/reader.aspx?lid=۰&mid=۴۹۳۴&pid=۶۱۷۹۶

  ()
  پاسخ
 29. 30

  محمد

  من چنتا ایراد بزرگ تو این کلیپ دیدم
  یه جا از موسیقی به عنوان لهو و لعب نام برده میشه ولی خود کلیپ زیر صدای موسیق داره!!!!
  یه جای دیگه هم مسخره کردن آیت الله مکارم (ره) رو نشون میده و راوی میگه « روزگاری بیاید که مردم از علما بگریزند آنچنان که گوسفند از گرگ میگریزد » ولی خود سازندگان کلیپ یکم بعدتر آیت الله مکارم (ره) رو به خاطر اینکه ایشون فرمودن «با هر خفتی نباید به حج مستحب برویم» مورد سرزنش قرار میدن!!!! ( یعنی آیا سازندگان بی فکر این کلیپ از آیت الله مکارم (ره) شعور دینی بالا تری دارند؟ اگه آره بگید که من مرجعم رو عوض کنم!! )
  حالا از بقیه جاهایی که ایراد داشت میگذرم
  تنها جای قشنگ کلیپ که خالی از شعار سیاسی ضد رقیب بود از اونجایی بود که گفت خدای راسپاس تا آخرش که امام عصر ( ع ) رو نشون داد که داره نماز میخونه و مردم هم پشتش نماز میخونن – این صحنه ها امید بخش بود و البته در تناقض با کل فیلم داشت وحدت بین مسلمونا رونشون میداد کلا قشنگ بود
  خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه
  ان شاءالله…

  ()
  پاسخ
 30. 31

  محمد

  راستی اینم بگم من طرفدار جناح خاصی نیستم – همیشم چون از سیاست خیلی خوب سر در نمیارم رای سفید دادم ( به جز یه بار ) – اما یه چیز که میدونم اینه که استفاده از احادیث و مصداق آوردن برای حدیث ها ( مثلا ظریف یا دیگران ) کار خوبی نیست چون ما جای خدا نیستیم که بدونیم واقعا آدم ها کدوم عملشون درسته و کدوم غلط – این کار بیشتر یه جور استفاده ابزاری از دینه – شاید بعضی از حدیث ها مصداقش خودم باشم پس درست نیست که به دیگران تهمت بزنم
  این کار فقط باعث میشه خشم آدم ها از هم بیشتر بشه و این جناح بندی ها پر رنگ تر بشه و مسلمونا و شیعه ها دسته بندی هاشون ازینی که الان هست بیشتر بشه ( خواهش میکنم اگه بفکر شیعه اید ازین کلیپ ها دیگه نسازید )

  ()
  پاسخ
 31. 32

  سازنده کلیپ اگر شیعه

  سلام علیکم .
  وقتی من حقیر داشتم سناریویه این کلیپ را در ذهنم می پروراندم اصلا” فکر نمی کردم که همچین برداشت های منفی از کلیپ شود .
  اَوایِل وقتی نظرات را خواندم دیدم هم انتقاد هست و هم تشکر, ولی بعد از مدتی دیدم که نه , اصلا مسیر نظرات خواسته یا ناخواسته به سمت و سوی دیگری کشیده می شود و خود را ملزم دیدم که مسیر را دوباره اصلاح کنم.
  ۱- ساخت این کلیپ ۹ دقیقه ای تقریبا حدود دو ماه طول کشید و با مشارکت تقریبا ده نفر ساخته شد , از گوینده متن بگیرید تا کارشنان و مستند ساز و … . منظور این است که این کلیپ نه یک شب و نه از سوی جریان خاصی درست شده بلکه حاصل زحمات عزیزانی بوده که با زبان و دلی روزه برای تهیه این کلیپ من را یاری کردند .
  ۲- نیت و هدف این کلیپ این هست که ما به اصطلاح شیعیان را به خودمان بی آورد , که ببینید الان ما در بطن کار و فتنه ها هستیم و از ۱۲۰۰ نشانه ی آخرالزمان و ظهور , فقط ۵ نشانه ی حتمی باقی مانده , پس با کمی بصیرت و حمایت از ولی زمان ( امام خامنه ای (مد ظله العالی)) می توانیم به یوسف گمگشته ی خودمان برسیم .
  ۳- لازم است درباره ی شبه هایی که برای بعضی از دوستان پیش آمده توضیحاتی بدهم .
  الف) در حدیث چهارم استفاده از عکس آیت الله مکارم شیرازی ( حفظه اللّه ) خیلی واضح است که معصوم می فرماید در آخرالزمان مردمان از این عزیز جان دوری می کنند , که من یکی از تمسخراتی که توسط افراد جاهل در اینترنت پر است را تار کرده و گذاشتم که مصداق عینی پیدا بکنه , نه توهینی کردم و نه چیزه دیگری .
  ب) درباره ی آقای منتظری هم که واقعا من تعجب شدم که بعضی ها طرفداری از ایشون را کردند و همان طور که کاربر گرامی به اسم اصلاحات فرمودند فقط کافیه بزنید انحرافات آقای منتظری تا ببینید چه کارهای و حرف های غلط و پچگانه ای درباره ی امام خمینی(ره) و یا نظام انجام داده است.
  ج ) و در آخر درباره ی حدیث بیست و هفتم بگویم که عزیزان همان اشتباهی را کردند که در حدیث چهارم کرده اند , معصوم فرمودند که در آخرالزمان خانه ی کعبه تعطیل و به نرفتنه آن دستور می دهند , من هم چند اتفاق و متنی را آورده ام که نزدیک و یا خود حدیث است , یعنی الان این اتفاق افتاده و آگاه باشیم , ولی متاسفانه بعضی ها این را غلط تفسیر و توهین به شمار آوردند .

  ۳ – و در آخر باید اعتراف کنم که این کلیپ زودتر از زمانه ی خود درست و پخش شد چون عوام هنوز به اون درک و آگاهی لازم نرسیده اند که چنین کلیپی را بتوانند تجزیه و تحلیل کنند .

  امیدوارم دیگر نظراتی شبیه نظرات بالا نوشته نشود چون معلوم می شود این نظرات از جایی خاصی ساپورت می شود .

  یاعلی

  (۱)
  پاسخ
  1. 32.1

   گمنام

   با تشکر از توضیحاتتون نظر قبلی من به معنی توهین شما به ایت الله مکارم نبود بلکه من به کزتابی که در کلیپ بود انتقاد کردم با توجه به لحن کلیپ این برداشت میشد .در پناه خدا

   (۰)
   پاسخ
  2. 32.2

   بنده خدا

   دو ماه و حدود ده نفر برای ساخت این کلیپ فوق العادست … ما تا وقتی شما خواص رو داریم غمی نداریم … به هر حال ان شاءالله روزی برسه که ما عوام هم به این درک مورد نظر برسیم … نمی دونم واقعا شما چطور مذاکره با قدرت های جهانی رو نزدیک شدن به دولت های مستکبر تفسیر کردید … رهبری فرمودند این موضوع یک روند قانونی داره و بگذارید طی بشه و این رو عامل برهم زدن وحدت نکنید … گوش کنیم به حرف رهبر برای بار هزارم میگم

   ()
   پاسخ
   1. 32.2.1

    حسین

    سلام خدمت دوستان.واقعا کلیپ خیلی زیبایی بود.دست شما درد نکند.
    شما که انقدر حرف از صحبتهای رهبری میکنید(بنده خدا) واقعا تا حالا متوجه نشدید که ایشون به خاطر خیلی چیزها نمیتونن حرف بزنن.فقط اکتفا دارن به اشارات.اشاره به یک داستان.البته اصلا قصد مشابهت دو شخصیت رو ندارم.
    در زمان امام علی علیه السلام که ایشان خانه نشین شده بودند عده ای انسان کج فهم (که تعدادشون الان به مراتب بیشتره)به ایشان خرده گرفتند که تو یا دروغگویی که حق باتواست ویا ترسو هستی که کاری نمیکنی؟
    امام علی علیه السلام:هیچ کدام از اینها درست نیست،مردم باید بفمند که حق و باطل چیست.
    آیا مردم واقعا فهمیدند؟۲۵ سال طول کشید تازه بعدش باز همون احمقایی شدن که بودن

    (۱)
    پاسخ
    1. 32.2.1.1

     بنده خدا

     قیاس شما مع الفارق برادر عزیز … اولا که به گفته امام خمینی امت من بهتر از امت رسول الله هستند و اصلا اگر این رو هم درنظر نگیریم شما وقتی فلسفه تشکیل جمهوری اسلامی و انقلاب رو بررسی می کنید پی میبرید که مردم هم کم نذاشتند و تا الان هم واقعا همه جوره حمایت کردند با اینکه متاسفانه آموزش صحیحی هم به مردم داده نشده … در تمام بزنگاه های انقلاب این مردم بودند که به ندای امام و رهبری قائله ها رو تمام کردند … زمانی که امام علی(ع) خانه نشین شدند بارها به حق خودشون در خطبه های مختلف اذعان داشتند و همچنین خلفا رو همراهی نکردند و تایید نکردند که مثلا خلفا متدین و شجاع و فلان و بهمان اند… شما دچار تفسیر به رای از سخنان رهبری شدید … البته چرا ما هم تذکراتی که ایشون گاها دارند رو متوجه میشیم که جدیدترینشون درباره تحریف امام و سیلی خوردن ملت بود … پس یادتون باشه که ما در بدر و خیبر هستیم و نه در احد … شما هم سعی کنید امید و اعتماد مردم به نظام رو افزایش بدید و کارها رو به روند قانونی بسپارید و خیلی دنبال تفسیرها و تطبیق های سخنان رهبری نشوید و اصل مطلب رو بگیرید… خوشبختانه رهبری خیلی رک صحبت می کنند… موفق باشید

     ()
     پاسخ
  3. 32.3

   محمد

   ما عوام شعورمون واقعا به اندازه شما نیست!!!! عجب اعتماد به نفسی دارید!!!

   ()
   پاسخ
 32. 33

  sarA

  سلام
  خیلی ببخشید رک میگم
  ولی ارزش سایت با این کلیپ اومد پایین
  به کسانی توهین شد که خود رهبر سال ۸۸ گفتن از فعالان انقلاب بوده
  یا آوردن عکس آقای ولایتی کنار عناصر فتنه
  یا گذاشتن عکس آقای ظریف کار درستی نیست

  ()
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *