مطالب مرتبط

One Comment

 1. 1

  از دوستان

  کاظم جلالی: بر اساس ماده ۷۹ من پنج دقیقه اجازه پاسخگویی دارم. رسایی صریحا به نطق من اشاره کرد. تعجب می‌کنم آقای لاریجانی می‌گوید که ۷۹ نیست. من از عبارت مشمئز کننده رسایی درباره رهبری انقلاب عذرخواهی می‌کنم و متأسفم که وی این عبارت را به ساحت مقدس رهبری وارد می‌کند و برای اهداف سیاسی خود حاضر است حتی از رهبری این گونه خرج کند که نماینده و همکارش را تضعیف کند. در ایام فتنه من برای یک سخنرانی به دانشگاه رشت دعوت شدم. شب که در هواپیما نشستم دیدم عزیزی کنار من نشسته و گفت: من فرمانده ناحیه اجتماعی رشت هستم. برادرزاده رسایی در فتنه دستگیر شد و رسایی برای آزاد کردنش پدر نیروی انتظامی را درآورد.

  برادر عزیز اگر ما نجابت می‌کنیم و از روزنامه رنگی هشت صفحه‌ای تو حرف نمی‌زنیم و از پولهایی که به روزنامه تو کمک می‌شود حرف نمی‌زنیم. اگر بخواهیم مانند تو صحبت کنیم ادبیاتش را بلدیم. من چهارده سال جبهه بودم الان اتوکشیده هستیم و در مجلسیم. شما با بیان و قلمتان و اجازاتی که دارید به همه بتازید… این کار را نکنید. به مصلحت نیست.
  امروز به دنبال این هستیم که اگر اندک شکافی در بین حاکمیت و ملت بود، با این رأی پوشانده شود. من صبح گفتم فتنه و فتنه‌گر محکوم است؛ اما باید مر کلام رهبری را عمل کنیم. شما چه قدر افراد را به خاطر ساکتین فتنه زدید. شما چقدر آقای لاریجانی را زدید. خوب شد؟ شما خودزنی کردید و دیدید نتیجه انتخابات چه شد؟ مردم تفکر شما را برنمی‌تابند.

  لاریجانی: خوب است که این بحث فیصله یابد.

  ‌رسایی: خدا را شکر که امروز مشروح مذاکرات حتی از تلویزیون هم پخش می‌شود. تعجب می‌کنم جلالی نطقی شیوا می‌کند و کسی مانعش نمی‌کند‌ و حتی لاریجانی به وی نمی‌گوید موضوع برادرزاده بنده چه ربطی به بنده دارد؟ آقای جلالی در موافقت صحبت کرد، خب مخالف باید در نقدش صحبت کند. طبیعی است که مخالف صحبت‌های موافق را نقد می‌کند. نکته دیگر این که طبیعتا حق پاسخگویی از تریبون مجلس برای برادر بنده که بسیار محترم و سالم است، با این که از مدیران اصلاحات بود اما فشارهای زیادی از مجلس ششم به ایشان آوردند که باج بدهد ولی باج نداد و از مدیرکلی سیاسی قزوین برداشتند.

  البته ما نظرات هم را نقد می‌کنیم. من هیچ فشاری در آن زمینه به نیروی انتظامی نیاوردم. آقای احمدی مقدم خوب است که گزارش آن حادثه را بدهند. فردی که آن برخورد را کرده بود با برادرزاده من، از ضوابط خارج شده بود و من آن را پیگیری کردم، وگرنه فشاری در کار نبود. خوشحالم صف‌‌بندی‌ها امروز مشخص‌تر شد و شما ربط و بی‌ربط فرصت تذکر را به همه دادید.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *