مطالب مرتبط

2 Comments

 1. 1

  عباس

  والله این توصیه ها رو جایى دیگه پیدا نمیکنیم!
  بخدا اگه حرف رهبر معظم رو گوش کنن ایران گلستان میشه.
  حیف قدر رهبر عزیز رو اونطور که باید و شاید نمیدونن؛ و نمیدونم!
  خدایا! تا انقلاب مهدى عج از نهضت خمینى محافظت بفرما/ خامنه ایى رهبر به لطف خود نگهدار. إن شاء الله.

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  علی ابرار

  محمدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
  “خط سازش” منجر به برداشته‌ شدن تمام امتیازات طرف غربی به ایران از روی میز مذاکرات می‌شود
  یک کارشناس مسائل هسته‌ای گفت: اگر کسی که به عنوان رئیس‌جمهور آینده بر روی کار می‌آید، خط سازش در برابر غرب را پیش گیرد، قطعا مذاکرات کشورمان با آژانس دچار چالش، بی‌‌معنا و آسیب‌پذیر خواهد شد و طرف غربی امتیازات خود را از روی میز مذاکرات بر می‌دارد.
  وی ادامه داد: هر چقدر میزان رضایت مردم بالا باشد، ایران موضع قدرتمندانه‌تری در مقابل گروه‌های غربی خواهد داشت و بر این مبنا طرف‌های غربی به دنبال این هستند که ایران با پشتوانه ضعیف مردم و فشارهای تحریم تصمیمات خود را اجرایی کنند.

  محمدی افزود: تصور من بر این است که غربی‌ها این بار نیز قصد دارند با اعمال فشار خارجی باعث تحریک‌ هرچه بیشتر مردم ایران شوند که این هدف شوم عملی نخواهد شد.

  وی به دومین عامل اشاره کرد و گفت:‌ اگر کسی که بر روی کار می‌آید در راستای عقیده عده‌ای که اظهار می‌کنند اگر ایران در برابر خواسته‌های غرب تسلیم شود اهداف محقق خواهد شد، خط سازش در برابر غرب را پیش گیرد، قطعا مذاکرات کشورمان با آژانس دچار چالش، بی‌‌معنا و آسیب‌پذیر خواهد شد و طرف غربی امتیازات خود را از روی میز مذاکرات بر می‌دارد.

  این کارشناس مسائل هسته‌ای در پایان خاطرنشان کرد: اگر کسی بر سر کار بیاید که در برابر خواسته‌های غربی‌ها تسلیم نشود، برنامه هسته‌ای ایران، مذاکرات قدرتمندانه‌تر و اصولی‌تر را در پیش خواهد گرفت و منجر به پیشرفت در روند گفتگوها خواهد شد.
  انتهای پیام/

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *