مطالب مرتبط

3 Comments

 1. 1

  Faride

  سلام می خواهم بدانم که در این کشور مگر بالا دستی نداریم اگر این تحلیل ها درست است سکوت چه معنایی دارد پس ما باید دست روی دست بگذاریم تا کشور به دست از خدا بیخبر آن بیفتد رهبر فرزانه مان چگونه به سکوت رفته و جلوی این ماجرا را نمی گیرد مذاکرات کنندگی که دایما از خوب بودن نتیجه مذاکرات می گویند ! چه خبر است چه بر سر دنیا آمده ! چه باید کرد فریاد رسما ” کیست و کجاست ای مهدی جان کجایی آقا بیا ببین که چگونه بلاها برسر مظلومان می آورند و چگونه برای پا برجا بودن این یاغی منطقه (اسراییل نجس) تلاش می کنند و دنیا را فدایی آنان می کنند کجایی آقا جان قربون قدمت کی می خواهی از سرا پرده غیب بیرون بیایید و داد از مظلومان را بستاند مگر باید چه کنیم باید دیگر چقدر تاوان داد تا شما منجی ما شوید . پروردگارا تو را به حرمت خون شهدا ، به پاکی زهرا ، دست بریده ابالفضل ، و به حرمت همه خوبان و … ظهور حضرت مهدی عج ا…. را نایل بگردان آمین .

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   امیرحسین

   این مدل صحبت کردن شما بسیار شبیه به حرکت زبیر در خانه امام علی(ع) و شمر در جنگ صفین است….
   این مدل رفتار عاقبت خوبی ندارد…. خودت را اصلاح کن
   انتقاد بکن اما دیگران را از خدا بی خبر و کافر ندون چون با این حرفات حضرت آقا رو دروغ گو دونستی یا حداقل برا امام زمان تعیین تکلیف نکن

   (۰)
   پاسخ
 2. 2

  Faride

  با سلام شما آقای محترم مثل این که مضمون حرفای مرا جور دیگری برداشت کردید مگر از خدا بیخبر آن که آمریکا و سر کردنشان هستند برای شما مهمند مگر غیر از این است که آنان کافر هستند . در ثانی بنده کی برای امام زمان عج ا… تکلیف روشن کردم من که باشم که برای امام عصرما ن تکلیف روشن کنم این یک درد دلی شکسته بود که دوستانه از او خواستم .

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *