مطالب مرتبط

6 Comments

 1. 1

  رضا

  قران کریم
  ایا کسی که خدا سینه ی او رابرای اسلام گشاده است مانند کسی است که زندگی دنیا او را فریب داده است

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  مجتبی

  کاش رونالدو و مسی هم مسلمون بشن.
  :-)

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  فاطـــــــمه

  خیلی خیلی مشکوکه:دی
  آخه کسی که مسلمون میشه یه دلیلی یه چیزی داره اما هیچ دلیلی نداره و خاطره ای نگفته…بعدشم کسی که با تحقیق مسلمون میشه من ۱۰۰%میگم وهابی میشه یا همون سنی که ما بهشون میگیم وهابی کی میاد تو مذهبی که همش در حال زدن خودشون و….
  این یا که پول گرفته مسلمون شده یا خاک بر سر، سرش کلاه رفته
  خدا داند چیکارش کردن….یا علی بدرود

  (۰)
  پاسخ
  1. 3.1

   نسرین

   فاطــــمه خانم، حداقل از صاحب نامت خجالت می کشیدی و به شیعه توهین نمی کردی، یعنی چی که “میاد تو مذهبی که همش در حال زدن خودشون و …،” ؟؟
   اتفاقاً کسی که “تحقیق” کنه، شیعه می شه، نه وهابی!
   در ضمن حساب وهابی ها رو از اهل سنت جدا کن.

   (۰)
   پاسخ
  2. 3.2

   محدثه

   سلام فاطمه خانم کسی که واقعا تحقیق کنه مسلما شیعه میشه نه شیعه حرفی مث خودم وبقیه که فقط یدک میکشیم مث یه کبک سرمو کردیم زیر برف بقیه رو مث خودمون میبینیم ادعای انسانیت داریم ولی انسانشو چه مسلمان و چه غیر مسلمان دارند خونشو میمکند و ما شاید از طریق اخبار متوجه درد و عذابشون بشیم به ما شیعه نمیگن پس بیخودی شیعه رو با اسم خودم لکه دار نمیکنم .خودم بقیه همه اسلام اروپایی داریم نه شیعه . از طرفی برادران اهل سنت قابل مقایسه با وهابیت نیستن که اسم این دو گروه (شیعه و اهل سنت ) با وهابی میارید شما واقعا مسیحیت تحریف شده رو قبول دارید که هیچ ارزشی برای انسان بودن چه برای مردش و چه برای زنش قائل نیستند . چیزی که حجاب حضرت مریم (ع) رو تحریف میکنند و تو کلیسا هاشون عکس های بسیار غیر اخلاقی از ایشون کشیدن و به ایشون و حضرت عیسی نسبت دادند . دقت کرده باشی اسم شو دین ذکر نکردم یکم فکر کن و لااقل کمی تحقیق کن درباره تحریف مسیحیت و یهودی

   (۰)
   پاسخ
 4. 4

  مصطفی

  ای دمش گرم.مرد به این میگن این کسیه که به خاطر دین اجدادش مسلمون نشده با اون همه تبلیغات منفی که بر علیه اسلام و تشیع میکنن ایمان آورده.قبول باشد برادر فیلیپ :smirk:

  (0)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *